Yeni baskan Duygun Yarsuvat

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Cengiz Akgun
Moderator

Yeni baskan Duygun Yarsuvat

Post by Cengiz Akgun »

Kendisini tanimiyorum. Hayirli mayirli olsun demeyecegim. Her gelen bir oncesini sratti cunku. Derhal Pandelli ile yolu ayirip Ersun'u TD getirsin. Bu sene de gitmek uzere.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Hasan Tezcan
Site Admin

Re: Yeni baskan Duygun Yarsuvat

Post by Hasan Tezcan »

:-D Cok zor durumdayiz, anlasildi artik. Cengiz abi sen kelaynagi begenmeyen insansin, Ersun'a razisin demek. Yok inanirligin kalmadi gercekten ;-)

Biri gitti (ki buna da sukur, GS'in basina bu adami kim getirdiyse bilmem ne edeyim), bir digeri geldi iste. Liselilerin hegamonyasi altinda bu kisir döngu devam etmekte...hic birsey olmamis gibi plaketini alacak bu herif (kurumsal yani), verirler daha dogrusu.

Humanistlikten bahsediyor yeni baskan, kulturden bilmem neden...hepsinin icine ettiniz siz aslidan ama bosver konus sen, anlat o masali bana...Bu insanlarin spor kulubu yöneticiligi ile ne alakasi olabilir diye dusunuyorum ardindan...GS'dan bu gidisle ne bag olur ne bahce. Dönup dolasip ayni sahislar fikir yurutuyor iste. Kulup ici dinamiz mi bir hic sanki...yaziklar olsun sizlere.

Yalman kulubu ekonomik acidan duzluge sokardi diye dusunuyordum ama simdi hedef gunu kurtarmak olacak...sicayim 4. yildiza bu ara, cok önemliymis...neden soruyorum sizlere...FB den önce almak mi...bu sidik yarisi olmuyor mu ?

Prandelli ders olsun diye kalmali bence, kurumsal'in yaptigi transferler, bosa harcadigi paralarin yaninda bu tarihi kazigin kulube ibret olmasi icin kalmali. S...tir olup gittigi halde dönup dolasip onu tartisiyorum nedense...ve onu savunan, ona tesekkur eden oldugu muddetce tartisacagim.

Doluyum hemde cok...
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

http://www.sporx.com/unal-aysal-g-saray ... Q416840SXQ

Gider ayak konusmus, ilerde de konusacak, bundan emin olabilirsiniz....GS icin 1-2 projesi varmis...yuru tas arabasi.

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Yeni baskan hayirli olsun. Duygun Bey, en azindan simdilik, kisa sure kalmayi planliyor. Mayis'taki secime kadar baskanlik yapacak, kulubu esas secime hazirlayacak.

Bu kisa sure zarfinda da cok fazla bir icraat yapabilecegini dusunmuyorum.Maliyetleri kismaya yonelik soyledigi seyler beni memnun etti, ama bunlari uygulamaya koymak da hic kolay degil.Albayrak ve Durust'un futbol subesi ile ilgilenmesi cok onemli. Futbol subesinde pozitif gelismeler olacagini dusunuyorum.

4. yildiz onemli, cunku SL'ne gidilirse para gelecek.Her kurusa da ihtiyac var.
Narcissistic personality disorder is a mental health condition in which people have an unreasonably high sense of their own importance. People with narcissistic personality disorder may be generally unhappy and disappointed when they're not given the special favors or admiration that they believe they deserve.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Amaç SL gitmek, sonra 'bizim için anneler ligi daha önemli' diyerek işin içinden çıkmak, anladım.

Yeni bir Olcay Özkan ile karşı karşıyayız. Tekrar ediyorum, bunlara spor kulübü yöneticisi demeye şahit lazım. 6 aylığına gelmiş, seçime hazırlamakmış amacı...elbette laf olsun diye aday olmadı, misyonu Kurumsal'ın yaptıklarını örtbas etmek. Mali kongreyi geçiştirmek. Ayıptır günahtır, GS'a bu yapılmaz. Kurumsal ve yandaşları bu kadar kolay sorumluluktan kurtulmamalı. TFF sen bahsediyoruz, bunlar içimizde ki TFF liler.

Ben şahsen unutmam, bu isimleri mimiyorum.

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Hasan, SL 2 asamali: Birincisi oraya gitmek, ikincisi dogru durust top oynamak:) Ikisini de yapman lazim yani.

Baskanlik zor is bakma sen. Yemin ediyorum bana GS baskani ol,genel kurul falan yok desinler, olmam.
Narcissistic personality disorder is a mental health condition in which people have an unreasonably high sense of their own importance. People with narcissistic personality disorder may be generally unhappy and disappointed when they're not given the special favors or admiration that they believe they deserve.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ersun bu Italyan avanaktan iyidir. Herkes Aziz'in dogru durust calistimadi dedigi gecen sene 90 dakika kosup mucadele ettigi soylenen FB konustugu icin onlarin yalancisiyim. Uc dort tane ipsiz sntreman wgir gelincrle ipini Aziz'e cektirtdiler diyor. Adam kici kirik Anafolu takimlatina bile futbol oynattiriyordu. Manisa ve G.Birliginde pek ala iyi idi. Mili takimda tutturamadi cunku sabir gosterilmedi. Bak kelaynak nerdeyse uc kere yenildi kimse hadi ordan sarlatan herif milli takim kampini kerhaneye donmus. Adanada kendi bildigin ucuz pavyonlara dondurmusun diyebildi mi? Silahlar cekilmis sesi cikmamis ondan sonra o silah cekilen oyuncular can guvenligimiz yok diye milli takima gelmediler ve l ipliginj Alman TV'lerinde pazara cikardilar. Arsizin yuzu kizaracagina uste cikip basindakilere firca atti yumurta topuk hali ile. Sen de hala bu herifi kayir Hasan. Yok iste memlekette iyi biri. Ben Ersun'u bu herife tercih ederim. Hic olmazsa ne soyledigini biliyor.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Bu Yarsuvat' i bilen vsr mi? Biricik filan nerede? O bilir boyle seyleri. -Buyuk bir ihtimalle oy rilan da verkeye hitti. Kongreyi kacirmiyor ldu? Alp Yalman niye kaybetti?
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Baskan bir rahatsizlik gecirmis, tedbir amacli hastanede kalmis, gecmis olsun.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Gecmis olsun, sagligindan olmadan baskanligi biraksin bence. 78 yasindaymis (Allah uzun ömurler versin).

GS'a butun kirli camarsirlari ortaya cikartacak bir yönetim lazim, mevcut yönetim az da olsa öncu olabilir.

Unal Aysal yönetimi basta olmak uzere butun yönetimler mercek altina alinmali, ve ilerde ayni hatalarin yapilmasi, talanin olmamasi icin önlem almalari gerekiyor.

Post Reply