EURO 2008: Turkiye-Yunanistan 0-1

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Hakan Bakircioglu

Post by Hakan Bakircioglu »

Gol yemeden atmayi becerebilsek fena olmayacak ;)
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Ali Gursel wrote:Ulan saka gibi mac. :lol:
Ulan ben sizin mac anlatisiniza :D

Biz izleyemiyoruz. Bari biriniz dogru durust anlatir da yorum yapar da biz de anlariz ne oluyor.

Sitem yapiyorum cunku biz hafta sonu GS macinin her satirini yazip, her onemli olayi yorumluyoruz ki seyredemeyen de anlasin olayi. Sonra cikar biri o kadar satir icinden, len sen Hakan'a nasil boyle dersin, seni okudugumuza yazik diye ukalalik yapar.

Hani? Bir saattir sayfa tazeliyoruz ne oluyor diye, "yorum yok, saka gibi bir mac"... Ulen ben sizin zamaniniza daha nasil yazik edecegim bir gorun siz.

Ne oldu Hakan stoperleri mesgul edip, Servete mi attirdi golunu?

Ozan
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Emre direge vurdu, bugun bizim gunumuz degil, cok kacti cok.

Gokdeniz bir tane dogru duzgun orta yap yahu, 10 kere geldi ayagina top.
Hakan Bakircioglu

Ben maalesef dandik DFH yuzunden maci sadece dinleyebiliyorum.
Spikerin anlatimindan anladigim kadariyla ilk golde Servet'in hatasi var, Ayhan oyuna girdikten sonra orta sahaya hareket geldi ve Emre ikinci yari oyundan dustu.
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Ozan, cok suratli mac oluyor, uzun yazilmiyor.

Cok baskili oynarken garip bir kontratak golu yedik (seyret, anlatilmaz). Adamlar tam golu kutlarken mac basladi korner oldu, Servet cok guzel bir kafa ile topu uzak koseye birakti.

Ikinci yarida iyi oynadik ama ozellikle Gokdeniz cok etkisizdi, Halil de uyustu, Hakan yavas vesaire, gol atamiyoruz. Emre cok musait bir pozisyona girdi, kaleci ile karsi karsiya, direge vurdu.

Bizim gunumuz degil ama. Yine de bu takima karsi gun falan derdi olmamali ama girmedi mi de girmiyor top.

Tam mahalle macina dondu derken bitti.

Ali
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Ikinci yariyi seyredemedim, ama lanet olsun, bu milli takim adam olmaz. Her mac ikiser gol yiyoruz. Ibrahim Toraman, Servet, Uzulmez faul yapmadan markaj yapamiyorlar. BU savunmayla isimiz cok zor.
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Fatih Terim istifayi dusunmeli. Norvec de Moldova'da ikinci yarida one gecmis, imkansizi basarip bir turnuva daha kaciracagiz.

Ne kadar sanssiz olursan ol Malta karsisinda beraberligin ozuru de olmaz.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Ali Gursel wrote:Fatih Terim istifayi dusunmeli. Norvec de Moldova'da ikinci yarida one gecmis, imkansizi basarip bir turnuva daha kaciracagiz.

Ne kadar sanssiz olursan ol Malta karsisinda beraberligin ozuru de olmaz.
Bence de istifa edebilir. Basin toplantilarinda karizma yapmak yetmiyor demek ki. Futbolcular da biraz havaya girmis.
Hakan Bakircioglu

Osman Tanburaci iyice kopurdu Radyospor yayininda...
Isim vermeden Hakan Sukur'e, arkasindan Tuncay'a ve sonra da Sabri'den baska sag bek bulunamamasina laf etti.

Fatih Terim nedense favori gosterildigi maclarda husran yasiyor, illa 'underdog' olmak lazim! Bundan sonra isimiz epey zorlasti, Yunanistan ve Norvec'in sacmalamasini beklemek lazim.
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Romanya macindaki rezaletten ders alir diye umuyor insan ama mac basladi hamit yine sacma sapan bir yerde, birak adami yerinde oynasin yahu, Arda sakatlandi da Hamit mecburen yerine gecti.

Tuncay kotuydu, ilk ayri herkes kotuydu daha dogrusu. Ayhan'in girmesiyle ikinci yarida Hamit'in de iyi oyunuyla duzeldik ama bir yariyi neden kaybettik.

Bu arada nefis bir Italya Fransa maci var, Italyanlar bastiriyor ama Fransizlar Ribery ile yakaladilar mi cok guzel geliyorlar, 43. dakika, 0-0.

Ali
Mehmet Daskiran

Post by Mehmet Daskiran »

Ceklerin San Marinoyla oynadigi maci seyrediyorum, San Marino Canakkale gecilmezi oynuyor ve arada iki guzel pozisyonda buldu ama Cekler bizimkiler gibi maglup duruma dusmeden atmasini biliyor komik bir sekilde olsa da. Keza Yunanistan da son dakika golleri ile 4 puan aldi son iki macinda. Su zayif takimlardan kotu de oynasa (ki bayagi pozisyon var anladigim kadariyla) uc puan almayi beceremeyenler bizim takim gibi ne yapacagi belli olmayan takimlar. Bugun Rusya - Makedonya macini seyrederken bizim takimi dusundum. Rusya 20 dakikalik baskisiyla golunu atti ancak ondan sonra Makedonya cikmaya basladi sahasindan. Ikinci yarida da macin son 10 dakikasina girerken Rusya kalecisi rakibi dusurup kirmizi gordu ama Makedonya penaltiyi atamadigi gibi 10 kisilik Rus takimindan iki tanede gol yedi son 10 dakikada.

Simdi Terim isi yoksa Moldovanin beraberlik golu atmasi icin dua etsin, onun da kuyusu kazilmaya baslanacak bu mactan sonra.
Mehmet Daskiran
Hakan Bakircioglu

Bu arada NTV'de Turkiye-Slovenya basketbol maci canli yayinlaniyor, ilgilenenlere.
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Norvec 4-5 dakika kala galip hala, Norvec'e deplasmanda yenilirsek isimiz biter, tabii oraya kadar isimiz bitmez ise.

Terim gerekirse her maci kazanip gidecegiz, uzulerek, kahrolarak da olsa gidecegiz, ama lutfen elestiriler oyunculara degil bana gelsin, carsamba gunu de bu cocuklar oynayacaklar falan gibi bir seyler dedi.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Ali Gursel wrote:Norvec 4-5 dakika kala galip hala, Norvec'e deplasmanda yenilirsek isimiz biter, tabii oraya kadar isimiz bitmez ise.

Terim gerekirse her maci kazanip gidecegiz, uzulerek, kahrolarak da olsa gidecegiz, ama lutfen elestiriler oyunculara degil bana gelsin, carsamba gunu de bu cocuklar oynayacaklar falan gibi bir seyler dedi.
Ben sahadaki oyuna bakinca sanki Terim bu islere geregi kadar kafa yormuyor gibi geliyor. Cunku belli bir sistem, bir makina duzeni goremiyorum, daha once de goremedim. POzisyona giriyoruz yine de. Iyi forvetlerimiz, sutorlerimiz olsa bu maci da kazanirdik. Ama bizim sistemimiz, ileri doldur bosalt yapmaktan ibaret. Orta sahamiz bos. Topu aldiklarinda orta sahayi rahat geciyorlar, ozguvenleri yerine geliyor rakibin. Neyse ki Arda'nin sakatlanma bahanesiyle Ayhan oyuna girdi, biraz daha iyi olduk. Emre'den yine bir fayda goremedik.
Hakan Bakircioglu

Futbol disi mesajlar icin kusura bakmayin ama Almanya hezimetinden sonra 12 Dev Adam'a kusenler varsa, bir baska alternatif de CBS'de canli yayinlanan Federer-Davydenko US Open yari final maci. Cekismeli bir mac oluyor.

Norvec 1-0 kazanmis bu arada.
Post Reply