Bir rica

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Pazartesi aksami beni acile kaldirmislar.Seker 35'e dusmus, bilinc kapali.
Sali sabahinin erken saatlerinde gozlerimi actim.Pazartesi aksami saat 22:00 den bu yana hic bir sey hatirlamiyorum.Gozumu ilk actigimda doktor "Hosgeldin (siritarak :D ) bizi cok korkuttun, gittin geldin oralari nasil di ? "dedi.

Kafa tam yerine gelmemis gozleri daha kirpistirarak aciyorum.Doktora egil dedim kulagina bir sey soyluyecem.

Herif egildi kulagima;

-Sen idama mahkum lazin tam asilirken soyledigi lafi biliyormusun ?
-Bilmiyorum ne demis dedi

Laz boynundaki yagli ipi cikarmalari isaret etmis
Ipi cikaran cellata
-Cok SIKTINIZ lan boguluyodum a.k.yiimm demis dedim.

Doktor oglum sen delisin diyerek gitti.

Kissadan hisse
Bu internet sitesinde cok polemik olmus
Hayati kafaniza gore yasayin
Ve cok SIKMAYIN :D
TRUST GALATASARAY
MGC

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Mehmet Gurdal Cetin wrote:Pazartesi aksami beni acile kaldirmislar.Seker 35'e dusmus, bilinc kapali.
Sali sabahinin erken saatlerinde gozlerimi actim.Pazartesi aksami saat D
Abi gecmis olsun, kendine dikkat et.

Ufuk Sezekkaplan

Post by Ufuk Sezekkaplan »

Gürdal'cım :D geçmiş olsun. Şeker tedavisinin çözümü Omega 3 içeren yağlı balıklardan yemektir. Çinekop bu mevsimde fevkalade uygun mesela. Ama ızgarada mis gibi yapılmış 5 çıtır balığı rakısız nasıl götüreceğin ayrı bir hikaye.

Bu arada benim gibi yaşı geçmeye başlayan ve şeker belirtileri olan adamlara genel bir tavsiye, tarçını sık kullanmak. Hafif sütlü tatlılar mutlaka tarçınla yenmeli, hatta muz ve elma gibi meyvelerin üzerine bile serpilince fena olmuyor. İdeal bir dengeleyici (imiş).

Ha bir de Lig TV'yi kapatmak lazım :?

Celal Gürcüoglu

Post by Celal Gürcüoglu »

Mehmet'cim cok gecmis olsun. Yasamina biraz daha dikkat etmen gerektiginin farkina varmissindir umarim. Kendine daha iyi bak.
Türkiye'nin ilk ve tek Avrupa Sampiyonu

Osman Kiciman

Post by Osman Kiciman »

MGC cok gecmisler olsun!

Ben de tarcin denen o lezzetsiz sey neden guzelim tatlilarin uzerine konur derdim. Artik lokantaciyla, hanimla vs tarcin kavgasi etmek yok, yiyecem tarcini :D

Gercekten hayat kisa. Hepimiz ozellikte kizgin oldugumuz anlarda dusunmeden bir seyler yazip birbirimizi kirabiliyoruz. Ama onemli olan bunu kine donusturup daha sonraki yazismalara yansitmamak. Ali'nin yaptigi gibi eskiyi unutmak guzel bence.

Forumda ortaliga soylenen argolar beni kesinlikle rahatsiz etmiyor. Bilakis 2002'de bu forumu ilk izledigim donemdeki yazisma dili bana fazla agdali gelmis ve rahatsiz etmisti. Sokak diline yakin bir jargon tercihimdir! Ama kisisel olarak yazilan kirici ve gecmisten gelen hesaplari barindiran yazilardan cidden rahatsiz oluyorum...

Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Ufuk Sezekkaplan wrote:Gürdal'cım :D geçmiş olsun. Şeker tedavisinin çözümü Omega 3 içeren yağlı balıklardan yemektir. Çinekop bu mevsimde fevkalade uygun mesela. Ama ızgarada mis gibi yapılmış 5 çıtır balığı rakısız nasıl götüreceğin ayrı bir hikaye.

Bu arada benim gibi yaşı geçmeye başlayan ve şeker belirtileri olan adamlara genel bir tavsiye, tarçını sık kullanmak. Hafif sütlü tatlılar mutlaka tarçınla yenmeli, hatta muz ve elma gibi meyvelerin üzerine bile serpilince fena olmuyor. İdeal bir dengeleyici (imiş).

Ha bir de Lig TV'yi kapatmak lazım :?
Herkese cok tesekkur ederim.Bir zamanlar Carsi tribununde adamlar bir pankart asmislardi.

Siyah-Beyaz
Olum-Yasam diye :D Hayati bu sekilde gormemek lazim tabi.

Ama Raki-Balik acmazi tahammul edilemez.Bugun BJK den basladik onlarla sonlandiralim.

Olmeden mezara koymayin bizi .. :D

Raki-Balik hayatin anlamlarindan biri benim icin
Avukat bey sen cinekopu ve rakiyi soyle
Cumartesi detaylari anlatirim :D
TRUST GALATASARAY
MGC

Murat Kara

Post by Murat Kara »

Gecmis olsun Mehmet. Gorunuse gore ucuz atlatmissin.

Sen bakma burada itis kakis yasandigina. Cocuk yasta minikler ofke nobeti yasarlar (tantrum) sonra ergenlik donemine gelince tekrar krize girerler olgunlasmadan once. Forum da biraz oyle iste. Ergenlik cagi geldi saga sola stres yapiyor biraz belki de :)

Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Mehmet Gurdal Cetin wrote:Pazartesi aksami beni acile kaldirmislar.Seker 35'e dusmus, bilinc kapali.
Sali sabahinin erken saatlerinde gozlerimi actim.Pazartesi aksami saat 22:00 den bu yana hic bir sey hatirlamiyorum.Gozumu ilk actigimda doktor "Hosgeldin (siritarak :D ) bizi cok korkuttun, gittin geldin oralari nasil di ? "dedi.

Kafa tam yerine gelmemis gozleri daha kirpistirarak aciyorum.Doktora egil dedim kulagina bir sey soyluyecem.

Herif egildi kulagima;

-Sen idama mahkum lazin tam asilirken soyledigi lafi biliyormusun ?
-Bilmiyorum ne demis dedi

Laz boynundaki yagli ipi cikarmalari isaret etmis
Ipi cikaran cellata
-Cok SIKTINIZ lan boguluyodum a.k.yiimm demis dedim.
Bu cok guzeldi... Buyuk gecmis olsun bu arada.
“You have power over your mind - not outside events. Realize this, and you will find strength.”
― Marcus Aurelius, Meditations

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Sevgili Mehmet, cok geçmiş olsun, herkes demiş ama ben de ekleyeyim, kendine dikkat et.

Ali
Ridicule is the only weapon which can be used against unintelligible propositions.--Thomas Jefferson

Bahri Unlu
Staff Member

Post by Bahri Unlu »

CIK CIK CIK.... cok ayip.
yapma bi daha oyle seyelr Mehmetcim.
gecmis olsun.
* * *
Bahri Unlu
ISO 2000, UEFA ve Super Kupa $ampiyonu taraftari

Serif Halimler

Post by Serif Halimler »

Mehmet'cim gecmis olsun.
Demek ki bu tür problemlerin yasanacagi yaslara gelmisiz,
kendimize biraz daha iyi bakmaya calisacagiz.
UEFA'da Arsenal'i, Süper Kupada Madrid'i.....

Murat Gökcigdem
Staff Member

Post by Murat Gökcigdem »

Gecmis olsun sevgili Mehmet.

Mehmet Daskiran

Post by Mehmet Daskiran »

Gecmis olsun Mehmet. Aman yedigine ictigine, kilona dikkat et ve surekli masa/bilgisayar basinda durma. Bu meretiin tedavisinde ilaclar kadar beslenme ve egzersiz cok onemli biliyorsun.
Tekrar gecmis olsun.
Mehmet

Salih Bora

Post by Salih Bora »

Geçmiş olsun Mehmet hocam.
AYRILMAZ İKİLİ

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Mehmet Gurdal Cetin wrote:
Kissadan hisse
Bu internet sitesinde cok polemik olmus
Hayati kafaniza gore yasayin
Ve cok SIKMAYIN :D
Gecmis olsun da bu kacinci gecmis olsun birader?

Cok sikmayalim da tamam da sen bizim/doktorlarin onerilerini dinliyor musun? Lincoln skibbe kambur mambur deyip mac seyretmeyi birakmakla olmaz o is. Icki + sigara + bol seyahat + sagliksiz yemek + fazla kilo + spor yapmamak + stresli is = her zaman ayni yere cikiyor. Hangisini biraktin hangisini hala yapiyorsun bilmem ama yani formul bu.

Serif abi "artik yasimizda bunlar oluyor, dikkat etmek lazim" demis. http://www.realage.com/default.aspx bu siteyi oneririm. Dr. Oz'un sitesi. Orada bir test var, yuzlerce soru soruyor, biraz uzun suruyor ama gercek yasinizi hesapliyor. Vucuduna yaptiklarina ve yapmadiklarinla verdigin zarari, genetik ozelliklerinle de ekleyerek bir algoritmayla hesaplayip aslinda kac yasinda oldugunu ve hangi tehlikelere karsi karsiya oldugunu soyluyor. Isim falan vermek gerekmiyor. Her hafta da size bedavaya tavsiyeler, yemek tarifleri falan yolluyorlar. Ben bir zararini gormedim, spam falan yollamiyorlar. Bedava hizmet iste.

Sehir icinde taksi olarak kullanilan bir 3 yasindaki arabayla, garajda tutulup sadece haftasonlari kullanilan ayni cins bir 3 yasindaki araba ayni omre mi sahip olur sizce? Mantik bu...

MGC colugun cocugun var birader. Seker cok zor hastalik. Allah yardimcin olsun da umarim bilincle biraz bir seyler yaparsin.

Ozan Ersoy
Last edited by Ozan Ersoy on Thu Feb 12, 2009 8:16 pm, edited 2 times in total.

Post Reply