2006 DUNYA KUPASI YARISMASI * * * 3 yildiz alan Ahmet Sevim

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Mehmet Gurdal Cetin

2006 DUNYA KUPASI YARISMASI * * * 3 yildiz alan Ahmet Sevim

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Istiyoruuuuuuuuzzzzzzz !!!

HOOOOP YONETIM UYUMA TARAFTARA SAHIP CIK !!!

:)
TRUST GALATASARAY
MGC

Yusuf Unlu

Aclik grevi...

Post by Yusuf Unlu »

Dunya Kupasi yarismasi icin yarin Ali Sami Yen stadi onunden
Falls Church, VA, USA ' a kadar "Yarismamizi Istiyoruz" yuruyusu duzenleyecegiz. Tum duyarli cimbom.org uyelerini yuruyusumuze bekliyoruz. Arada deniz var nasil yuruyecen diyenler cikabilir, aldirmayin siz. Gelin birlik olalim. Daglari denizleri asariz biz. :D

Diger bir grupta Florya'dan Stockholm'e ayni amacli yuruyuse baslayacaktir.

Butun bu cabalar sonuc vermezse gruptan gonulluler aclik grevine baslayacaklardir.

Herkesi yuruyusumuze bekliyoruz...

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Aramızdaki yeniçeriler isyan ediyor anlaşılan.. :lol:

Bre kellerini tez elden uçurun bunların..

Sonucu belli yarışmayı ne yapacaksınız. Brezilya şampiyon diğerleride 2., .3. ve 4. diye sıralanırlar.
Last edited by Mehmet Gorgen on Tue May 30, 2006 9:58 pm, edited 1 time in total.

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Saygıdeğer Cimbom.org yönetim kurulu üyeleri,

Spor, sevgi barış ve kardeşliktir. Rekabet iyi birşeydir, eğlendirir. Uzun lafın kısası, mümkünse yarışma organizasyonu talep ediyoruz. Ayrıca, el değmemiş temiz bir lig istiyoruz. Bilgilerinizen arzederiz.

Dilekçeye imza atmak isteyenler ismini eklesin :)
ilk imza benden:

1. İsmail Gezer

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Acansipor muhabiri bildiriyor....

Cimbom.org taraftari sesini duyuramayinca careyi yurumekle buldu.

Site Teknik Genel Muduru Ozgur Huseyinoglu'nun Dunya kupasi tahmin yarismasini duzenlemesi icin moda'da yuruyuse cikti. Yuruyus sirasinda karni acikan taraftarlardan 3 tanesi hazir karinlar acikmisken aclik grevine girmeye karar verdiler.

Bu taraftarlar

"Cimbom.org'un 10. senesinde bu bize yapilmazdi. Dunya kupasina turk milli takimi katilamiyor ama bu bizi onlemiyor. Yarismamizi isteruk. Bu isi Ozgur bey'den daha iyi yapacak yok. Hele hele bu federasyon varken basimizda" diye elestirilerde bulundular.

Acanssipor muhaberi Ozan Ersoy dun Ozgur Huseyinoglu'yla reportaj yapmayi basardi.

Ozgur Huseyinoglu "yogun ilgi karsisinda ne diyecegini bilemedigini, nutkunun tutuldugunu gozlerinin doldugunu" belirtti.

"Bu sevgiyi karsiliksiz birakmam imkansiz. Yalniz su siralar saglik ve is mesguliyeti nedeniyle biraz ara vermistim. Avrupa turum biter bitmez cimbom.org taraftarlarimla tekrar bulusacagim. Zaten Kupanin baslamasina yaklasik 2 hafta var ve benim teknik bilgilerim bunun altindan kalkacak guctedir. Taraftarimiz hic merak etmesin. Onlara layik bir yarisma ortaya cikacaktir" dedi.

"The Wiz" lakapli Ozgur Huseyinoglu'nun gorevine geri donmesine kesin gozuyle bakiliyor. Taraftarlar da yeni yarisma heyecaniyla beklemeye devam ediyorlar.

Bizi izlemeye devam ediniz efendim.

Ozan Ersoy
Acanssipor

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Aman Ozgur bey de planli olarak filan istifa etmesin de.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Bahri Unlu
Staff Member

Post by Bahri Unlu »

Mujdemi isterim. . . Dunya Kupasi Yarsimasi pek yakinda aramizdaaa..
Ozgur el atip veritabanini hazirlayacak islerinden ilk firsat buldugunda.
Bugunku yemekte ikna ettim. ailesiyle gorustu, tamam hadi yapiyim
ama tabelanin hazirlanmasinda ve skorlarin girilmesinde geri planda olurum dedi.. :-) :lol:
Aclik greviniz etkili oldu arkadaslar..
* * *
Bahri Unlu
ISO 2000, UEFA ve Super Kupa $ampiyonu taraftari

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

BU RESİMDEKİ ARKADAŞLARIN YAPTIĞI GİBİ BİR AÇLIK GREVİ DEĞİLDİR UMARIM. :lol:

SİGARA VE 2,5 Llitrelik kola şisesiyle açlık grevi nasıl oluyor demeyin..
Açlık grevinin de suyunu çıkardılar be. :o

açlık grevi
Last edited by Mehmet Gorgen on Tue May 30, 2006 9:56 pm, edited 1 time in total.

Mehmet Cirak

Post by Mehmet Cirak »

Gece hayati duskunu, kendine bakamayip sakatliklar geciren Mehmet Cirak ile birlikte Washington DC'nin barlarinda alem yaparken gorulmus Ozgur "The Wiz" Huseyinoglu. Otoriteler bu saatten sonra bu disiplinsizlikle yarisma falan duzenleyemez diyorlar. Bu arada Mehmet Cirak'la gorusen muhabirlerimiz "Ozgur'le alem yaptigim kesinlikle soylenti, sadece birlikte yemek yedik. Aciktik, ne yapalim..." cevabini aldilar.
Mehmet Cirak

"Artificial intelligence is no match for natural stupidity."

Mehmet Cirak

Post by Mehmet Cirak »

Mehmet Gorgen wrote:BU RESİMDEKİ ARKADAŞLARIN YAPTIĞI GİBİ BİR AÇLIK GREVİ DEĞİLDİR UMARIM. :lol:

SİGARA VE 2,5 Llitrelik kola şisesiyle açlık grevi nasıl oluyor demeyin..
Açlık grevinin de suyunu çıkardılar be. :o

açlık grevi
Ayakkabilara ve gomlege dikkat cekerim. Bir de yeni dogan bebegi varmis, Allah akil fikir versin diyelim.
Mehmet Cirak

"Artificial intelligence is no match for natural stupidity."

Bahri Unlu
Staff Member

Post by Bahri Unlu »

Butun mac programlari tam hazir olmasa da
ilk bir iki gunun tahminlerini girebilirsiniz.

www.cimbom.org/yarisma

Tiklayin tahminlerinizi yapin.
* * *
Bahri Unlu

Evren Marlali

Post by Evren Marlali »

http://worldcup.pickdee.com/GALATASARAY/

buraya da katılmak isteyen olursa buyursun...
Herkes Kanadalı olabilir ama herkes MONTREALLI olamaz...

Ozgur Huseyinoglu

Re: 2006 DUNYA KUPASI YARISMASI

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Mehmet Gurdal Cetin wrote:Istiyoruuuuuuuuzzzzzzz !!!

HOOOOP YONETIM UYUMA TARAFTARA SAHIP CIK !!!

Ulen rezil taraftar, yonetim onca isinin (ve gece hayatinin :twisted: ) arasinda, zaman yaratti, olusturdu size yarismayi (ve hatta az once, butun grup maclarini da girdi), sen git, baska yarismalara kaydol! Bu satisini da yazdim bir kenara! Olmaz olsun boyle taraftar, cekirdekcileri bile tercih ederiz be, saticilardansa!!

Neysem, geyik bir yana, ilginiz ve de manevi desteginiz icin tesekkurler efenim. Icimdeki, adi konulamaz cimbom.org sevgisi tabii ki hic azalmadi, ben de sadece ustume duseni yapip, yarismayi hizmete sunmus oldum. Ne mutlu Cimbom.org'a hizmet edebilenlere! :D

Hepten geyik bir yana.... :) Biraz tanitim yapmis olayim, iyi kotu biliyorsunuz zaten ama. Kupanin ilk 3 gunundeki maclari (toplam 8 ) birinci round olarak duzenleyip, sonraki her 2 gunun maclarina da ayri birer round olarak ayarlayip (round basi 6 - 8 arasi mac), grup asamasini yediye bolmus oldum.
- 24-27 Haziran'da oynanacak son 16 maclari 8.
- 30 Haziran-1 Temmuz'da oynanacak son 8 (Ceyrek Final) maclari 9.
- 4-5 Temmuz'da oynanacak son 4 (Yari Final) maclari 10.
- 8-9 Temmuz'da oynanacak 3.luk ve Final maclari 11.
round'lar olarak sisteme girilecek.

Fiksturde bir yanlislik gozunuze carparsa, insanlar tahminlerini girmeden bana bir an once haber verirseniz sevinirim (Maclar yerel Almanya (ve dolayisiyla Isvec - CDT) saat dilimine gore kaydolmustur).

Uzatmalar, veya penalti atislari sonucunda biten maclarda macin nihai sonucunu geciyoruz sisteme cogunuzun bildiginiz gibi. Yani eleme asamalarinda beraberlik tahmini filan girmeyin, simdiden soyleyeyim!

Her zamanki gibi, webserver'in saati baz alinarak macin baslangic saatine kadar tahminlerinizi girip/degistirebilirsiniz, ama, siralamada herseyin esitligi durumunda da son tahminini daha once yapmak sizi daha yukarlara cikarir ona gore!

Ve bu arada, 05-06 Super Lig Sampiyonlugunun buyuk sari yildizini da Songur Ozler'e vermis oldum (diger haftalik kirmizilari silip). Bu ve eski yarismalara, yarisma sayfalarinin basindaki "[Butun (devam eden ve eski) Yarismalar]" linkinden ulasabiliyorsunuz.

Hoscakalin, iyi sanslar, iyi tahminler!
Özgür

Mehmet Gurdal Cetin

Oldu mu ?

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Ben musteriyim Ozgur Bey :)

Darilmayin sizin yarismaniza da nacizane bir kac skor karaladim.

TRUST GALATASARAY
MGC

Bahri Unlu
Staff Member

Post by Bahri Unlu »

Maclar bu Cuma (9 Haziran) (*) basliyor..
Dunya Kupasi ilk tur butun mac programi hazir.
yeniden hatirlatayim dedim...

www.cimbom.org/yarisma

Tiklayin tahminlerinizi yapin.

(*) EDIT: Bahricigim, rakiplerine simdiden 2 mac fark atmak icin "Cumartesi" demismis herhalde ama :P, sonraki yazida da soylendigi gibi maclar 9 Haziran Cuma gunu basliyor - Ozgur
* * *
Bahri Unlu

Post Reply